KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8146116
nr 814 6116
Blandteknik
C Hj Norrström, "Moder Svea", signerad, 1896, ramens innermått: 51x42
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:56:05
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
350 kr
6
400 kr
6
500 kr